Bilietas į PAŽINČIŲ AKADEMIJA šventinį renginį

20-30 eur. (Pažinčių Akademija bei Speeddating VIP nariams 20 eur. / Speeddaating nariams 25 eur./ kitiems: 30 eur./
                                           * 0 eur PA nariams, registruotiems nuo 2022 09 20 )                                    

 • Renginio data: 2022 11 26 (šeštadienis)
 • Laikas: 17 - 22 val. (Durys atidaromos 17 val., programos pradžia 18 val.)
 • Vieta: "Wudang Tao", Kalpoko g.1-26, Kaunas
 • Dalyviai: asmenys, ieškantys antrosios pusės (amžius neribojamas). Dalyvių skaičius: ~100 asm. (visa Lietuva)
  Dress code: klasika kūrybiškai
 • Programa: Blic pažintys, seminaras/ užsiėmimas "Ryšys su kitu per ryšį su savimi", sesija "Garso galia. Kelias į vidinę harmoniją",  šokių pamoka, šokiai, bendravimas, žaidimai, muzika, jaukus laikas kartu
 • Kaina: Pažinčių Akademija bei Speeddating VIP nariams 20 eur. (0 eur. PA nariams, registruotiems nuo 2022 09 20)
                                                                  Speeddating dalyviams 25 eur.
                                                                  Kitiems: 30 eur.
 • *Renginio metu vaišinsime NEMOKAMAIS GĖRIMAIS ir skanumynais!
  Prizus dovanoja fantazijos.lt 
 • Renginio metu bus fotografuojama/ filmuojama.

Organizatorių įspūdžiai

Apie artėjantį renginį pasakoja organizatorė Auksė Lasė

Renginio
DRESS CODE

Klasika kūrybiškai

Sakoma, kad drabužiai turi galią. Atitinkamas drabužis ir jo spalva veikia psichologinę ir emocinę žmogaus būsenas. Tad jei žvarbesni orai jau spėjo įsisukti į Jūsų kasdienybę, skatiname juos pagyvinti spalvingu kūrybiškumu ir klasiškai pasipuošti.  Pakanka vos vieno puošnios aprangos akcento, kad atgaivintume džiaugsmingą nuotaiką!
Manome, kad moterį visada sužavės vyras, dėvintis švarką, o vyrą - elegantiška moteris. Pasipuoškime!

PROGRAMOJE: "Blic pažintys" / nuo 18 val.

Auksė Lasė - "XXI a.Renginiai" įkūrėja, projektų "Pažinčių Akademija", "Speeddating" organizatorė, renginių vedėja, koučerė, santykių konsultantė.

"Mes dažnai net nepastebime vieni kitų, -kažkur vis skriejame, turėdami begalę reikalų, gyvename pagal susikurtą šabloną, kurio nenorime keisti, nebemokame, o gal neišdrįstame pasakyti „aš matau tave, jaučiu, dalinuosi“. Norėčiau suburti visus, sustabdyti akimirką, kad pažvelgtume vieni kitiems į akis, lūpas, pastebėtume šypseną, o gal liūdesį, gerumą, nebijotume pajausti emocijas, perduoti šilumą, priimti.

"Blic pažinčių" metu per ganėtinai trumpą laiką turėsite nuostabią progą susipažinti su visais renginio dayviais. Kursime jaukumą, bendrystę, pakilias emocijas. Nuoširdžiai".

Užsiėmimas “Ryšys su kitu per ryšį su savimi”              /~nuo 19:15 val.

Mes gyvename tokiu laiku, kai chaosas, integravęsis į mūsų

kasdienybę, mums tapo natūrali gyvenimo dalis. Mes išbarstome save vietose, kuriose apsilankome, nepastebint paliekame daleles savęs žmonėms, kuriuos sutinkame. Tačiau labai svarbu save ir surinkti. Kai einame į naują ryšį, norime būti užtikrinti, kad atsimins ir priims Mus - tokius, kokie esame iš tikrųjų, o ne kitų žmonių nuotrupas. Šiame užsiėmime pasitelkiant teatrinius žaidimus, meditacijas ir kvėpavimo technikas supažindinsiu su metodais, kaip galime sugrįžti į save ir pasiruošti naujai pažinčiai.
Užsiėmimą ves
Vakarė Baltauskaitė - aktorė, išraiškos per judesį ir šokį, jogos ir meditacijos, ajurvedos praktikė, nusprendusi dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis šiose srityse. Pasitelkdama subtilius ir žaismingus teatrinius pratimus, judesio vystymą ir meditacijos žinias, dėmesį skiria ryšio su savimi ir aukštesniuoju “aš” atstatymui. Savo vedamuose užsiėmimuose taip pat siekia atskleisti žmogaus potencialą ir kelią kūrybai bei savirealizacijai, pajausti ir įkūnyti pilną savo esybę, atpažinti savo individualią tiesą.

Sesija "Garso galia. Kelias į vidinę harmoniją"
             / ~nuo 19:45 val.

Ar kada susimąstote, kokią įtaką mūsų organizmui daro garsai? Ar garsas gali paveikti mūsų emocinę, dvasinę ar fizinę būseną? Ar garsas gali gydyti, o gal atvirkščiai, paveikti destruktyviai? Kas iš esmės yra garsas? Apie visa tai padiskutuosime užsiėmimo metu. Taip pat turėsite galimybę išgirsti gongo, Tibeto dubenėlių bei kitų netradicinių instrumentų garsus, pabandyti pajausti skirtingų garsų sukeliamus pojūčius.
Su terapinių garsų pasauliu Jus supažindins garso sesijų vedlė Indrė Šarkienė (Vidinės ramybės garsas).

Šokių pamoka/ nuo 20:30 val.

Studijos "Solo Latino" šokių mokytoja Viltė dalijasi: "Mano vardas Viltė, esu sportinių šokių trenerė, įsimylėjusi šokius nuo pat mažens. To mokau ir kitus - įsimylėti muziką, pajausti ritmą, susikibti su partneriu rankomis ir, svarbiausia, su šypsena mėgautis tuo, ką darai. Na, o žingsneliai tuomet pavyksta savaime! Šokis yra kiekvieno širdyje!".
Pamoka subalansuota taip, kad šokio pagalba, besikeisdami poromis turėsite puikią galimybę pažinti vieni kitus dar geriau!

Renginio vieta


Esate laukiami jaukioje Wudang Tao rytų kultūros studijoje

Šios harmoningos erdvės įkūrėjai atsiliepia apie ją kaip apie namus, “kur galima gerai jaustis, praktikuoti, kurti ir tobulėti”, o humanistinis architekto Algimanto Kančo suvokimas įneša erdvei savitumo, mistikos ir šiek tiek „dzeno“
Plačiau iš studijos įsteigėjų: “Pavadinome studiją „WUDANG TAO“. Kodėl? Todėl, kad stengiamės sekti Tao tradicija, kurią pasauliui padovanojo Wudang kalnai. Bet koks bandymas išreikšti žodžiais, kas tai yra, beliktų vis vien tik maža dalis to, ką įprasmina ir talpina savyje sąvoka Tao. Bet kokiu atveju tai viena iš giliausių ir prasmingiausių pasaulio filosofijų, gyvenimo meno ir prasmės suradimo kelių. Wudang Tao studijos tikslas suburti žmones, kurie nori atrasti sveiką ir laimingą gyvenimą, dalintis fizine ir dvasine patirtimi, kartu kurti ir augti. [...] Studijos antrame aukšte galėsite jaukiai įsitaisyti ant sėdmaišių, mėgautis kiniška arbata. Čia esančioje mini bibliotekėlėje rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su Rytų kultūrų dvasinėmis paieškomis.”
O renginyje bus ką veikti visiems: norintieji dalyvaus užsiėmimuose, kiti galės tiesiog mėgautis programa, stebėti, bendrauti ir pažindintis. Visi bus vaišinami nemokamais gėrimais, aktyviausieji namo parsineš fantazijos.lt ir organizaotorių dalijamus prizus