Poros paieška

INDIVIDUALI POROS PAIEŠKA pagal asmenybės portretą | (Susi)pažinimo renginiai

Papasakokite mums savo istoriją

Kartą man bendraujant su vyriškiu ir pristatant individualios poros paieškos idėją, jis pasakė: "Mane tikrai labai domina ši Jūsų paslauga. Kelerius metus ieškau sau tinkamos moters, daug bendrauju, tačiau jau pavargau kas kartą visiems pasakoti savo istoriją iš naujo, kai kurie gyvenimo tarpsniai yra skausmingi, nesinori vėl ir vėl pergyventi iš pradžių. Vieną kartą papasakojus savo istoriją ir lūkesčius Jums, galiu tikėtis, kad susitikimai bus sėkmingesni".

"Pažinčių akademijoje" sukursime Jūsų asmenybės portretą, pagal kurį Jums parinksime labiausiai atitinkančius suderinamumo kriterijus asmenis.

Kaip viskas vyksta?

Jei tikslingai ieškote antrosios pusės, kviečiame tapti mūsų klubo nariu.
1 žingsnis. Įsigykite klubo narystę (narystė yra NERIBOTA, jokio papildomų mėnesinių mokesčių)
2 žingsnis. Planuokite susitikimą su klubo vadovegavę apmokėjimą, susisieksime su Jumis ir suderinsime individualų susitikimą, kurio metu detaliai aptarsime Jūsų savybes, antrosios pusės lūkesčius bei paruošime Jūsų asmenybės portretą (trukmė ~2 val.).

Sveikiname, Jūs jau pilnateisis "Geros nuotaikos klubo" narys!
Pagal turimą informaciją mes paruošime Jūsų
asmenybės portretą ir kibsime į darbus Jūsų antrosios pusės paieškai.

PA plačiau: kas, kodėl ir kam?

Pažinčių Akademija - tai individuali poros paieška pagal asmeninius kriterijus, skirta tiems, kas tikslingai ieško antrosios pusės ir nori sukurti darnius ilgalaikius santykius.
Ne paslaptis, kad pasimatymų programėlės ne tik kelia įtampą, tačiau ir ne visuomet būna pats organiškiausias būdas susipažinti - tai užtrunka ir laiko, ir sunaudoja energijos. Norėtųsi susipažinti natūraliai, tačiau turime įsipareigojimų - darbai, projektai, galbūt vaikai iš praeitų santykių, todėl susirasti savo žmogų tampa sudėtingiau. PA - tai savotiškas laiko sutaupymas ir organiškų santykių pradžia. Akademijoje susirinkę žmonės - tokie, kaip ir Jūs - ieškantys savo širdies žmogaus.

⭐️ Partnerio paieška pagal individualius kriterijus ir suderinamumą

⭐️ Ekspertai santykių srityje jau 15 metų!

⭐️ Renginiai santykių ir asmeninio augimo temomis

⭐️ Profesionali komunikacija

⭐️ Asmeninis dėmesys

⭐️ Nuolaidos renginiams


Narystė yra NERIBOTO galiojimo - ją įsigiję gaunate pilną LIFETIME access. Jokių papildomų mokesčių!

Tapk Pažinčių Akademijos nariu PIGIAU jau dabar!

Pažinčių Akademija - RENGINIAI

"Pažinčių akademija: individuali poros paieška" yra apie santykius ir savo širdžiai tinkamo žmogaus radimą! Tačiau visuomet pradedame nuo PAŽINIMO - pirmiausia savęs, o vėliau ir kito. PA taip pat organizuoja ir didesnius renginius, skirtus SUSIPAŽINTI.

Norime paskatinti žmones susitikti GYVAI ir pažinti vienas kitą gyvame bendravime. Mūsų renginiai yra skirti visiems - būtent vienas kito sutikimui, susipažinimui, GYVAM bendravimui bei vieni kitų pažinimui bendrose veiklose. Tai tau, jei ieškai bendraminčių, draugų, partnerio ar simpatijų bei kolegų. Ateik pagilinti ryšį su savimi ir kitu.

Programoje kviečiame dalyvauti meditaciniuose ar laisvo judesio užsiėmimuose, garsų kelionėse, išbandyti save grojant muzikos džemuose su įvairiais instrumentais, šokių pamokoje, ryšio praktikose ir bendravime. Susirenkame pažinti.
Kiekvieno renginio programa ir veiklos - vis kitokie.