Pažinčių renginiai/ Speeddating

Įžanga (susi)PAŽINIMUI - renginys / Pažinčių Akademija

06.10 d./ 14 val./ Kaunas

Pažinčių renginys „Speed Dating“, 27-35 m.

05.31 d./ 18:30 val./ Vilnius

SILENT DATE (tylusis + įprastas),  35-45 m. 

05.31 d./ 20:30 val./ Vilnius

Sąmoningos pažintys

(amžius BE apribojimų)

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Susi(pažinimo) vakaras TIK MOTERIMS
(amžius BE apribojimų)

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Sąmoningos pažintys
(amžius BE apribojimų)

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Susi(pažinimo) vakaras TIK MOTERIMS
(amžius BE apribojimų)

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Išankstinė registracija į visas Speeddating grupes 

Vyksta Išankstinė registracija

Visi Speeddating renginiai

www.speeddating.lt

APIE: Pažinčių renginys „Speed Dating“

Šie greitieji pasimatymai, aka, pažinčių renginiai skirti (SUSI)PAŽINTI, praplėsti savo draugų ratą, užmegzti naujus ryšius ir prasmingai šnekučiuojantis praleisti laiką jaukioje erdvėje, o galbūt rasti ir simpatijų ar antrąją pusę.

Viskas vyksta lengvume ir be įtampos, o svarbiausia - susirenkame patirti. Tai labai paprastas, greitas ir neįpareigojantis būdas pažinti kitą žmogų - kaip žaidimas!

Žinome, kad laikas dabar tapęs prabanga, todėl Speed Dating renginiuose patirsite net dešimt skirtingų pažinčių per vieną valandą! Jums tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - gėrimais, lokacija, muzika ir organizavimu pasirūpiname mes!
Bendraujama poromis po 4 minutes.
Renginio trukmė: 1 val.


APIE: SILENT DATE (tylusis + įprastas)

Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu? O ar pažįsti save tyloje? Koks tu, kai aplinka nurimsta, garsai išblanksta? Kas vyksta, kai nustojame teikti reikšmę žodžiams? Ar tyloje bendravimas nustoja? O gal kaip tik, pažinti tyloje yra lengviau?

Iš tiesų, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir mums nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtume įsimylėti.

Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą. Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą giliau bei prasmingiau.

Bendraujama  2 minutes tyloje bei 2 minutes besikalbant.

APIE: KONTAKTŲ renginys

Šio vakaro tikslas – naudingų kontaktų užmezgimas bei galimybė susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių! Kontaktų renginyje bendrausite, dalinsitės idėjomis ar patarimais, verslo patirtimi, užmegsite svarbius ryšius. Tačiau neatmetame galimybės, kad šiame renginyje taip pat galite sutikti sau artimą žmogų, draugų ar simpatijų!
Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti, pabūti? Šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, tiek profesija ar hobiu, šnekantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui. 

Šiame renginyje amžiaus grupės NĖRA, tad sutiksite įvairaus amžiaus žmonių!

  APIE: Sąmoningos pažintys

  Kokią reikšmę tavo gyvenime turi sąmoningumas? Laisvė? Ramybė? Ar trokšti nuoširdumo, atviro bendravimo, laisvo dalinimosi, jautrumo?
  Šio renginio tikslas - suvienyti bendruomenę ir leisti skleistis ryšiams sąmoningumo erdvėje. Siekiame suburti panašiai mąstančius ir panašias vertybes puoselėjančius žmones. Kviečiame tuos, kurie domisi sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga ar paprasčiausia - sveika gyvensena!
  Šis pažinčių renginys unikalus ir nuo tradicinio Speeddating skiriasi tuo, kad jį pradėsime su įvedimu - grupine meditacija, sugrįžimo į save ir ryšio užmezgimo praktikomis, o bendravimas vyks dar gilesniame lygmenyje.
  AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISUS, vyrus bei moteris, kurie nori pažinti.  Šiame renginyje bendraujama su VISAIS, tai reiškia, ir moterimis, ir vyrais.
  Tavęs laukia: grupinė meditacija, Speeddating bendravimas su kiekvienu dalyviu, ryšio patyrimas ir ryšio užmezgimo praktikos, pasidalinimo ratas, jauki privati studija TIK MUMS .

  APIE: Susi(pažinimo) vakaras - pažintys TIK MOTERIMS

  Moters švelnumas, gebėjimas jausti giliai, gebėjimas emocijas paversti kūriniu - mums tai taip pažįstama. Moters draugystė - tai ko taip norime, bet ne visada turime.
  Norime sukurti erdvę ir galimybes moterims, ieškančioms draugės ar draugysčių, sutikti viena kita, susipažinti bei pažinti. Ne paslaptis, kad vis dar gyjame nuo žaizdų, paliktų moteriškos konkurencijos dienų, tačiau pastarieji metai ir moterų susibūrimai parodė, kad moterų draugystė ne tik įmanoma, bet ir labai graži, apdovanojanti ir… REIKALINGA KIEKVIENAI.
  Laukiame tavęs - autentiškos, ypatingos, švelnios, galingos, visų stichijų, šiuolaikės moters. Tavęs - kūrėjos, verslininkės, mamos, studentės, keliautojos, besimėgaujančios gyvenimu!
  AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISAS moteris, kurios nori pažinti. Visai nesvarbu, ar tau 25 ar 55, tikime, kad sielų draugystei amžius ribų neturi!
  Tavęs laukia: grupinė meditacija, Speeddating bendravimas su kiekvienu dalyviu, ryšio patyrimas ir ryšio užmezgimo praktikos, pasidalinimo ratas, jauki privati studija TIK MUMS .

  Visus RENGINIUS rasite

  www.speeddating.lt