Pažinčių renginiai/ Speeddating

Pažinčių renginys "Speed dating", 27-35 m.

02.13 d./  19 val., /Vilnius
Šio vakaro tikslas – sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių. Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito dalyvio ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje
kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.
Iki malonių pasimatymų!

Pažinčių renginys „Speed dating“, 20-27 m.

02.13 d./ 20:30 val./ Vilnius

Pažinčių renginys „Speed Dating“, 35-45 m.

03.08 d./ 19 val./ Vilnius
Laikas - tai prabanga Norint sutaupyti Jūsų brangų laiką, siūlome net dešimt skirtingų pažinčių per vieną valandą! Šių renginių tikslas yra suburti antrosios pusės ieškančius žmones į vieną vietą - jaukioje atmosferoje. Jums tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - gėrimais, lokacija, muzika ir organizavimu pasirūpinsime mes!
Bendraujama poromis po 4 minutes .
Renginio trukmė: 1 val.
Iki malonių pasimatymų!

Kontaktų renginys

04.05 d./ 20 val./ Vilnius
KONTAKTŲ renginyje bendrausite su įdomiais žmonėmis, dalinsitės idėjomis, verslo patirtimi, perduosite vieni kitiems naudingą informaciją, užmegsite svarbius ryšius. Tačiau neatmetame galimybės, kad šiame renginyje taip pat galite sutikti sau artimą žmogų, jei ieškote ir antrosios pusės.
Renginio eiga: renginyje dalyvauja apie 15 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienas asmuo turi 4 minutes savo prisistatymui. Pagrindinis principas yra tas, kad visi žmonės, esantys renginyje, turi tarpusavyje pabendrauti.
Renginio trukmė: 1,5 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.  

02.14 d./ 18:30 val./ Kaunas

Pažinčių renginys "Speeddance" su šokių pamoka, 24-37 m.

02.14 d./ 21 val./ Kaunas

Valentino dienos pažinčių renginys „Speed dating“ 20-27 m.

Pažinčių renginys „Speed Dating“, 35-45 m. 

03.07 d./ 19 val./ Kaunas

Kontaktų renginys (amžius BE apribojimų)

04.06 d./ 19 val./ Kaunas

SILENT DATE (tylusis + įprastas)
pažinčių renginys 27-35 m.

03.07 d./ 20:30 val./ Kaunas

Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą . Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

SILENT DATE (tylusis + įprastas)
pažinčių renginys 27-35 m.

03.08 d./ 20:30 val./ Vilnius

Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu?
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengė pirmuosius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti. Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, mat nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam pasakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Visi Speeddating renginiai

www.speeddating.lt

Visus RENGINIUS rasite

www.speeddating.lt