Pažinčių renginiai / Speed Dating - Sąmoningi pasimatymai - Renginiai

Vilnius

Sąmoningi pasimatymai: patyriminis renginys

2024.05.28 | 18:30 val. | Vilnius

Pažinčių renginys "Speed Dating", 35-45 m.

2024.05.30 | 20:15 val. | Vilnius

Pažinčių renginys "Speed Dating", 35-45 m.

2024.05.30 | 18:30 val. | Vilnius

Kaunas

Sąmoningi pasimatymai: patyriminis renginys

2024.05.08 | 18:30 val. | Kaunas

Pažinčių renginys "Speed Dating", 24-35 m.

2024.05.22 d. | 20:15 val. | Kaunas

Pažinčių renginys "Speed Dating", 35-45 m.

2024.05.22 d. | 18:30 val. | Kaunas

Seminaras: Pasimatymai. Nuo ko pradėti? Kaip padėti sau rasti tinkamą partnerį(-ę)?

2024.04.13 d. | 16:00 val. | Kaunas

Susi(pažinimo) vakaras MOTERIMS, Vilnius | Kaunas
(amžius BE apribojimų)

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Sąmoningi pasimatymai,

Kaunas | Vilnius

(amžius BE apribojimų),

Vyksta IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Renginio data bus paskelbta susidarius grupei

Visi Speeddating renginiai ir išankstinė registracija į visas grupes

www.speeddating.lt

APIE: Pažinčių renginys „Speed Dating“

Šie greitieji pasimatymai, aka, pažinčių renginiai skirti (SUSI)PAŽINTI, praplėsti savo draugų ratą, užmegzti naujus ryšius ir prasmingai šnekučiuojantis praleisti laiką jaukioje erdvėje, o galbūt rasti ir simpatijų ar antrąją pusę.

Viskas vyksta lengvume ir be įtampos, o svarbiausia - susirenkame patirti. Tai labai paprastas, greitas ir neįpareigojantis būdas pažinti kitą žmogų - kaip žaidimas!

NAUJA: Nuoširdūs pokalbiai skatina ne tik labiau atsiverti naujai patirčiai ir kitam žmogui, bet taip pat suartina. Renginio metu trauksime pokalbių korteles, kurios padės lengviau užmegzti pokalbį, paskatins paatvirauti, įneš naujų spalvų ir padės pažinti vienas kitą giliau!

Žinome, kad laikas dabar tapęs prabanga, todėl Speed Dating renginiuose patirsite net dešimt skirtingų pažinčių per vieną valandą! Jums tereikės atvykti, bendrauti, nusiteikti pažinti ir gerai leisti laiką, o viskuo kitu - gėrimais, lokacija, muzika ir organizavimu pasirūpiname mes!
Bendraujama poromis po 4 minutes.
Renginio trukmė: 1 val.


APIE: SILENT DATE (tylusis + įprastas)

Argi ne įdomiau pažvelgti į žmogų be žodžių, patyrinėti, kaip jums pavyksta BŪTI tyloje kartu? O ar pažįsti save tyloje? Koks tu, kai aplinka nurimsta, garsai išblanksta? Kas vyksta, kai nustojame teikti reikšmę žodžiams? Ar tyloje bendravimas nustoja? O gal kaip tik, pažinti tyloje yra lengviau?

Iš tiesų, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir mums nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtume įsimylėti.

Jei norite per pirmąjį pasimatymą pažinti žmogų iš jo buvimo, esybės - rekomenduojame išbandyti SILENT DATE - tylųjį pasimatymą. Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą giliau bei prasmingiau.

Bendraujama  2 minutes tyloje bei 2 minutes besikalbant.

APIE: KONTAKTŲ renginys

Šio vakaro tikslas – naudingų kontaktų užmezgimas bei galimybė susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių! Kontaktų renginyje bendrausite, dalinsitės idėjomis ar patarimais, verslo patirtimi, užmegsite svarbius ryšius. Tačiau neatmetame galimybės, kad šiame renginyje taip pat galite sutikti sau artimą žmogų, draugų ar simpatijų!
Galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, rasti naujų klientų ar darbuotojų? O gal pasijutote vienišas ir tiesiog norite su kuo nors pabendrauti, pabūti? Šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, tiek profesija ar hobiu, šnekantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui. 

Šiame renginyje amžiaus grupės NĖRA, tad sutiksite įvairaus amžiaus žmonių!

  APIE: Sąmoningi pasimatymai

  Kokią reikšmę tavo gyvenime turi sąmoningumas? Laisvė? Ramybė? Ar trokšti nuoširdumo, atviro bendravimo, laisvo dalinimosi, jautrumo?
  Specialiai parinkti užsiėmimai, pritaikyti giliam savęs ir kito pažinimui. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui .
  AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISUS, vyrus bei moteris, kurie nori pažinti.  Šiame renginyje bendraujama su VISAIS, tai reiškia, ir moterimis, ir vyrais.
  Tavęs laukia: grupinė meditacija / laisvo judesio praktikos, susijungimui su savimi ir grupe,
  Speed Dating bendravimas su kiekvienu dalyviu,
  ryšio kūrimo dirbtuvės, pasidalinimo ratas, jauki privati studija TIK MUMS . Trukmė 3 val.

  APIE: Susi(pažinimo) vakaras - pažintys TIK MOTERIMS

  Moters draugystė - tai ko taip norime, bet ne visada turime. Norime sukurti erdvę ir galimybes moterims, ieškančioms draugės ar draugysčių, sutikti viena kita, susipažinti bei pažinti.
  Specialiai parinktos praktikos, pritaikytos atskleisti tavo autentišką moteriškumą, švelnumą ir galią. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui.
  Laukiame tavęs - autentiškos, ypatingos, švelnios, galingos, visų stichijų, šiuolaikės moters. Tavęs - kūrėjos, verslininkės, mamos, studentės, keliautojos, besimėgaujančios gyvenimu!
  AMŽIAUS GRUPĖ - tokios nėra. Kviečiame VISAS moteris, kurios nori pažinti.
  Tavęs laukia: grupinė meditacija / kvėpavimo pratimai / judesio / širdies atvėrimo praktikos, susijungimui su savimi ir grupe, Speed Dating bendravimas poromis, moterų tarpusavio ryšio kūrimo dirbtuvės, jauki privati studija TIK MUMS, pasidalinimo ratas. Trukmė 3 val.

  Pasimatymas šokyje "Speed Dance"

  Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite - dažnai geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. Kaip geriau pažinsime vienas kitą, nei iš tikrųjų susiliečiant, pajuntant, kaip judate poroje, sužinant, ar jūs "tekate" kartu - kaip upė. Šokis ne tik atpalaiduoja, atlaisvina susikaupusias įtampos energijas, jis taip pat pradžiugina, įveda į partnerio ir savęs klausymosi būseną.  

  Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną - pasimatymą šokyje, kurio metu partnerį pažinsite dar artimiau! Pirmoje renginio dalyje Jūs bendrausite įprastai, po 4 minutes. Antrojoje dalyje turėsite galimybę pažinti vienas kitą artimiau - kartu besimokant paprastų šokio žingsnelių, judesyje, besikeičiant poromis. Šokio pamoką veda profesionalus šokių mokytojas.

  Renginio trukmė: 2 val./2 dalys: pažintys + šokių pamoka

  Visus RENGINIUS rasite

  www.speeddating.lt